Kontakt

Nasz numer telefonu:

512-541-907


Nasz adres e-mail:

Biuro@skupaut3.pl

Auto skup samochodów rozbitych

Jak trudno jest pozbyć się na korzystnych warunkach finansowych uszkodzonych pojazdów wie każdy, kto chociaż raz w życiu poszukiwał na nie kupca. Aby uniknąć utraty czasu i konieczności organizowania spotkań z potencjalnymi kupującymi, wystarczy skorzystać z naszej oferty – działamy jako skup samochodów powypadkowych, zapewniając korzystne kwoty za auta:

  • rozbite,
  • uszkodzone w wyniku kolizji drogowej,
  • spalone.

Co więcej, nasz skup aut rozbitych, uszkodzonych i powypadkowych świadczy swoje usługi nie tylko właścicielom pojazdów osobowych, ale również:

  • ciężarowych,
  • dostawczych,
  • pojazdów z naczepami i samych naczep.

Marki

Jakie marki nas interesują. WSZYSTKIE! Nie ograniczamy się pod tym względem w żaden sposób, dlatego jesteśmy w stanie nawiązać współpracę z każdym z Państwa – niezależnie od tego czy jesteście osobami prywatnymi czy właścicielami firm i posiadacie na sprzedaż całą flotę pojazdów.

Jak działa nasz auto skup?

Wystarczy skontaktować się z nami – dokonujemy wstępnej, bezpłatnej wyceny, a następnie umawiamy się na oględziny pojazdu w miejscu wskazanym przez Państwa. Po sfinalizowaniu transakcji zabieramy pojazd własnym transportem – oczywiście bezpłatnie.

Uwaga!

Płacimy gotówką lub przelewem, zgodnie z indywidualnymi zapatrywaniami Klienta!

Kupno-Sprzedaż Pojazdów i Mechanika Pojazdowa

Numer telefonu:

512-541-907

Adres e-mail:

Biuro@skupaut3.pl

Adres:

ul.

Słowiańska 16

96-500
Sochaczew

woj. mazowieckie