Kontakt

Nasz numer telefonu:

512-541-907


Nasz adres e-mail:

Biuro@skupaut3.pl

Przebieg transakcji

Znaczna część osób chciałaby skorzystać z profesjonalnej oferty skupu samochodów, lecz nie wiedzą jak przebiega taka transakcja, przez to czasem obawiają się skorzystać z takiej możliwości. Chcielibyśmy krótko opisać jak to u nas przebiega.

Klient kontaktuje się ze skupem samochodów. Opisuje auto jakie ma do sprzedania: markę, model, stan techniczny. Musimy wiedzieć, czy auto jest sprawne. Jeśli nie, przyjedziemy z własnym transportem. Klient wybiera miejsce i czas, gdzie moglibyśmy obejrzeć pojazd. Preferujemy miejsca publiczne, parkingi. W momencie, gdy obie strony dojdą do porozumienia na temat kwoty transakcji, załatwiamy wszelkie formalności kupna/sprzedaży auta. Klient wybiera rodzaj zapłaty: przelew należności na konto lub gotówka do ręki.

Cała transakcja trwa około 30 minut.

Gwarantujemy bezpieczną transakcję oraz uczciwą wycenę

Krok po kroku
Robimy wstępną wycenę Twojego pojazdu zaraz po nadesłanych informacjach zawartych w formularzu. Wycena ta nic Cię nie kosztuje ani do niczego nie zobowiązuje.
Kontaktujemy się z Tobą w celu dalszych negocjacji. Ty wybierasz miejsce i czas w jakim ma się stawić nasz przedstawiciel. Jeśli auto jest uszkodzone, odbieramy je własnym transportem, co oczywiście nic Cię nie kosztuje.
Finalizujemy zakup. Zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, abyś nie musiał tracić na nie czasu. Otrzymujesz zapłatę. Sam wybierasz jej formę - gotówka do ręki lub przelew na konto.
Kupno-Sprzedaż Pojazdów i Mechanika Pojazdowa

Numer telefonu:

512-541-907

Adres e-mail:

Biuro@skupaut3.pl

Adres:

ul.

Słowiańska 16

96-500
Sochaczew

woj. mazowieckie