Kontakt

Nasz numer telefonu:

512-541-907


Nasz adres e-mail:

Biuro@skupaut3.pl

Kilka słów o naszej firmie

Od wielu lat DZIAŁAMY Z SUKCESEM w branży skupu aut powypadkowych, używanych samochodów ciężarowych, osobowych i dostawczych. Dokładamy wszelkich starań, aby JAKOŚĆ naszych usług była na najwyższym poziomie.


Działamy nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce. Proponujemy UCZCIWE CENY i SZYBKI ODBIÓR po sfinalizowaniu zakupu. Za zakupione auta PŁACIMY GOTÓWKĄ lub przelewem bankowym na życzenie kontrahenta.


Szanujemy swoich klientów oraz ich cenny czas, dlatego też załatwianie wszelkich niezbędnych formalności leży po naszej stronie. GWARANTUJEMY ZADOWOLENIE i PROFESJONALNE PODEJŚCIE. Nawiązujemy umowy kupna-sprzedaży z KLIENTAMI INDYWIDUALNYMI, jak i Z FIRMAMI. Finalizujemy transakcje w dogodnym dla Nich miejscu i czasie.


Chcesz sprzedać pojazd i dużo na tym zyskać? Nie ryzykuj u innych, wybierz nas! Oferujemy skup uszkodzonych samochodów za gotówkę!


Chcesz sprzedać samochód ale:

Nie chcesz umieszczać ogłoszenia na portalach, co wiąże się z dodatkowymi kosztami?
Nie chcesz udzielać ciągłych informacji na temat pojazdu potencjalnie zainteresowanym?
Nie chcesz tracić czasu, by umawiać się z potencjalnymi kupcami na oględziny oraz jazdy próbne i zmagać się z niezdecydowaniem oraz problemami kupujących? Nie chcesz korzystać z usług komisu?


Zapraszamy do nas! Nasz skup aut umożliwi Ci uniknięcie wszelkich problemów, jakie wiążą się ze sprzedażą samochodu – zaoszczędzisz czas i pieniądze!


Kupno-Sprzedaż Pojazdów i Mechanika Pojazdowa

Numer telefonu:

512-541-907

Adres e-mail:

Biuro@skupaut3.pl

Adres:

ul.

Słowiańska 16

96-500
Sochaczew

woj. mazowieckie