Kontakt

Nasz numer telefonu:

512-541-907


Nasz adres e-mail:

Biuro@skupaut3.pl

Skup samochodów osobowych

Prowadzimy skup aut za gotówkę, zapraszając do współpracy właścicieli samochodów osobowych – nie tylko w dobrym stanie technicznym. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom proponujemy również skup samochodów używanych powypadkowych, rozbitych, uszkodzonych, a nawet bez prawa do rejestracji.

Jakie marki?

Skupujemy pojazdy bez względu na ich markę – mogą to być najnowocześniejsze samochody marki Renault, Audi czy BMW, jak również starsze modele Opla, Fiata lub Forda (rocznik od 2000 wzwyż). Ponadto nie wymagamy ubezpieczenia i przeglądu pojazdu, a chcąc zapewnić komfortowe warunki współpracy zapewniamy ograniczenie formalności do minimum.

Co zyskujesz wybierając nasz auto skup?

  • Nie musisz czekać miesiącami na zgłoszenie się chętnego, który zapłaci oczekiwaną przez Ciebie kwotę i jednocześnie oszczędzasz czas, który straciłbyś na oglądanie samochodu przez potencjalnego kupca.
  • Otrzymujesz satysfakcjonującą Cię kwotę – jesteśmy uczciwi i posiadamy duże doświadczenie, dzięki czemu znamy oczekiwania naszych Klientów.
  • Dokonujemy bezpłatnej wyceny, a zakupiony pojazd odbieramy własnym transportem – również całkowicie za darmo.
  • Dajemy Klientowi dowolność co do formy płatności – może wybrać przelew albo zapłatę gotówką.
  • Współpracujemy z Klientami prywatnymi oraz firmami, oferując skup samochodów za gotówkę - pojedynczo oraz całymi flotami.

Kupno-Sprzedaż Pojazdów i Mechanika Pojazdowa

Numer telefonu:

512-541-907

Adres e-mail:

Biuro@skupaut3.pl

Adres:

ul.

Słowiańska 16

96-500
Sochaczew

woj. mazowieckie